Sasha

Opis pejska

❤️ SASHA ♂ – hledá domov

2 roky

✔ psi

✔ kočky

✔ děti

SASHA (B) je 2 roky starý pejsek, který si prošel za svůj krátký život hrůzou. Sasha je milý a hodný pejsek, nikomu nikdy neublížil a na všechny pejsky je neskutečně hodný. Novým pejskům dokonce pomáhá se socializovat. Bohužel musel být týraný, jelikož vůbec nedůvěřuje lidem. Nekouše, ale nenechá se ani pomazlit a raději uteče nebo ztuhne. Věříme však, že ve správné rodině se rychle zotaví a vrátí vám to mnohonásobně. Není hlučný, nedělá potíže, jen potřebuje zahrnout láskou a pocitem bezpečí. A věřte, že on si to opravdu zaslouží. Kdo si získá jeho psí srdíčko, bude to navždycky. Pejsek se bude hodit do bytu či domečku s oplocenou zahrádkou. Podmínkou adopce je volný přístup dovnitř, aby měl pejsek pocit, že je součástí rodiny. Pejska zásadně nedáme ven do boudy nebo na hlídání, děkujeme za pochopení. Další podmínkou je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Sasha půjde do nového domova čipovaný a očkovaný. Pokud chcete dát tomuto pejskovi druhou šanci, můžete nám zavolat na 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází