PŘISPĚJ

Jsme hrdí na to, že záchrana a adopce psů přes náš web je vyhledávána i mezinárodně. Jsme hrdí na každého, kdo se rozhodl si psa adoptovat. Je to úžasné.

Přesto je tu něco, co nám v noci stále nedá spát…

Záchranné organizace odvádějí neuvěřitelnou práci při záchraně ohrožených psů, často za cenu jejich vlastního pohodlí dokonce ohrožení jejich živobytí.

Proto jsme vytvořili prostor, abyste jim mohli v tomto úsilí pomoci.

Rozsah práce spolků pečujících o opuštěná a nechtěná zvířata se za posledních několik let neustále rozšiřoval a více než kdy předtím závisíme na vás, naších přátelích a podporovatelích. Psi, kteří přicházejí do naší péče, mají jedinečné potřeby. Naším posláním je poskytnout těmto zvířatům tu nejlepší možnou péči během pobytu u nás. Bez vaší pomoci však nemůžeme dělat to, co děláme.

Ceníme si daru v jakékoli výši, abychom mohli pomoci zvířatům, která nás nejvíce potřebují.

Každý pes uvedený na DOGHOPE má tlačítka sdílení na sociálních sítích, které umožňují všem návštěvníkům, aby sdíleli psy hledající domov se svou rodinou a přáteli. 

Existuje ještě mnoho dalších způsobů, jak můžete pomoci dát psím sirotkům druhou šanci. Stačí sledovat naši stránku anebo sdílet tuto stránku a tento web s přítelem!