ZOE

Opis pejska

❤️ ZOE ♀ – hledá domov

9 let, kastrovaná
✔️ psi
❓ kočky
❌ děti

Po 6 letech strávených v útulku by Zoe ráda našla svou vlastní rodinu. Potřebuje někoho se spoustou trpělivosti a komu by nevadilo počkat pár měsíců, než ji vezme za dobrodružstvím. Dům s velkou zahradou by naší dívce pomohl se uvolnit a naučit se být mazlíčkem. Je to úžasný pes, který je opravdu plachý a nemáme jí to za zlé. Během života na ulici si prošla spoustou traumat a léta nezná nic jiného než náš úkryt. Zoe měla v minulosti určité uznání, ale domovy buď nebyly vhodné, nebo se u potenciálních osvojitelů změnily poměry. Prosíme tedy jen vážné zájemce, aby se přihlásili a pomohli této něžné dívce. Miluje lidi, jakmile je pozná, a užívá si příjemné mazlení. Ráda si hraje s jinými psy, ale nebyla testována s kočkami. Zoe se bojí dětí, takže domov bez dětí je nezbytný. Nezbytná je také trpělivost s přizpůsobováním se postroji a vodítku, protože prošla nějakým traumatem souvisejícím s chytačem psů a taháním za krk.

Domov pro Abbu hledáme buď v bytě nebo v domku s oplocenou zahrádkou. Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

V případě zájmu o adopci volejte na tel: 776 540 415

Zoe se bude dařit v dokonalém domově a zasype vás láskou! Dejte jí prosím šanci ❤️

 

Domov pro Zoe hledáme buď v bytě nebo v domku s oplocenou zahrádkou. Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

V případě zájmu o adopci volejte na tel: 776 540 415

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází