TYSON

Opis pejska

❤️ TYSON ♂ – hledá domov

3-4 roky

❌ psi (pouze fenky menšího vzrůstu)

❌ kočky

✔️ děti

Krásný statný a majestátně vzhlížející Pan pes se jménem TYSON (B) je 3-4 letý pejsek, váží 25 kg a je středního vzrůstu. Je přátelský, kontaktní, je vhodný do rodiny s dětmi. Je kastrovaný, očkovaný a čipovaný. Je vhodný do bytu i do domku se zahradou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl teplo a cítil se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Další podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Líbí se vám právě Tyson? Skvělá volba. Je to zlatíčko, které vám bude věrné až do konce svých dní. Tak ho nenechte dlouho čekat a zavolejte nám na naše telefonní číslo 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází