TRIXIE

Opis pejska

❤️ TRIXIE ♀ – hledá domov

 

3 roky, kastrovaná

✔️ psi

❌ kočky

✔️ děti

TRIXIE (B) je 3 letá fenka majestátného vzhledu, se kterou zažijete spousty zábavy. Potřebuje milující, a také aktivní rodinu nebo páníčka, kteří ji zahrnou láskou a péčí a budou jejím aktivním společníkem. Trixie měla rodinu, která ji ale opustila a ona teď nechápe a smutní, proč už nikomu nepatří. Jinak ale nemá žádný velký psychický handicap, takže záleží už jen na budoucím majiteli a jeho trpělivosti, aby si k sobě našli pevný vztah “forever”. Trixie bude parťačkou do dobrého i zlého, bude milovat celým svým srdíčkem a až si získá důvěru ve svého člověka, bude to mazel největší. Bude potřebovat plnou misku a pohlazení. Tahle přerostlá holčička je velmi přátelská k lidem i dětem. Výborně vychází rovněž s ostatními pejsky, s kočičkami se ovšem bohužel v lásce nemá. Nicméně jinak je to pejsek neskutečně hodný. Hledáme jí domov, kde dostane možnost prožít plnohodnotný psí život se všemi potřebami. Domov, kde ji budou mít už jenom rádi. Lásky má na rozdávání a už si zaslouží někam patřit. Trixie se bude hodit vzhledem ke své velikosti spíše do domku se zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup do vnitřním prostor s vlastním pelíškem – aby měla teplo a byla součástí rodiny. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Trixie touží po laskavé náruči a podrbání na bříšku. Půjde do nového domova očkovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Pokud se vám líbí tato krásná psí holčička, nenechte ji dlouho čekat a zavolejte nám na naše telefonní číslo 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází