TRIKI

Opis pejska

kastrovaný

✔ psi ❓kočky ❓ děti

TRIKI (ČH) je zhruba 2-3letý chlapeček střední velikosti, je kastrovaný. V útulku je už druhým rokem a stále čeká na svou spřízněnou duši. K lidem je malinko plachý, je zvyklý pouze na pracovníky útulku. Ale pokud najde svého milovaného parťáka, který mu dá lásku a čas se rozkoukat, určitě bude skvělý parťák. U Trikiho bohužel nemáme vyzkoušeno, jak se chová ke kočičkám a ani k dětem. Možná by se spíše hodil k nějakému hodnému staršímu páru, kde by mu dali teplo domova a kopec lásky. Triki by jim určitě vše vrátil stonásobně. Je to vděčný pejsek. Tento chlapeček se již těší na novou rodinu, která ji zahrne nesmírnou láskou. Už se nedočkavě těší na teplý pelíšek, pamlsek a lidské pohlazení. Mějte, prosím, na mysli, že se jedná pejska, kterému je potřeba věnovat čas a energii. Může tak i ze začátku ničit věci a neposlouchat. Pak je již jen na Vás pejska svědomitě vychovat. Domov pro Trikiho hledáme buď v bytě nebo v domku s oplocenou zahrádkou. Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaný, s pasem, odčervený a čipovaný. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. V případě zájmu o adopci volejte na tel: 604334874.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází