SUZY

Opis pejska

❤️ SUZY ♀ – hledá domov 3 roky

✔ psi

✔ kočky

✔ děti 

SUZY (B) je 3 roky stará fenečka, občas bývá smutná. Od nás lidí se totiž zatím nedočkala žádného pomazlení a lásky. Přitom ona jí má v sobě tolik! Je moc roztomilá, hravá a mazlivá. Zatím neměla domov. Byla zachráněna z nevhodných podmínek, přesto nezanevřela na život ani na člověka, je velmi přátelská, vnímavá a kontaktní. Miluje z celého svého psího srdce a zaslouží si být také milována. Tahle princezna trochu připomíná vlčáka, ale je menší. Ráda aktivně běhá, ale také jen tak lenoší v trávě na pozemku dočasné péče a sluní se. Někdy se také předvádí, je v ní kus herečky. Hledáme jí domov, kde dostane možnost prožít plnohodnotný psí život se všemi potřebami. Domov, kde ji budou mít už jenom rádi. Suzy se bude hodit do bytu nebo do domku se zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup do vnitřním prostor s vlastním pelíškem – aby měla teplo a byla součástí rodiny. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Suzy půjde do nového domova očkovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Pokud se vám líbí tato krásná psí holčička, nenechte ji dlouho čekat a zavolejte nám na naše telefonní číslo 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází