STRONG

Opis pejska

❤️ STRONG ♂ – hledá domov

 

3-4 roky

✔️ psi

✖️ kočky

✔️ děti

STRONG (B) jme 3-4 roky a je to psí gentleman středního vzrůstu. Jedná se o překrásného, majestátně vzhlížejícího křížence s uhlově černou srstí, kterou doplňují stejně tmavá očka plápolající nadějí a láskou, jež má pejsek na rozdávání. Bohužel si ve svém dosavadním životě neprošel ničím růžovým, ba naopak. Strong je opravdu silný pejsek, potřebuje pohyb a aktivní způsob života. Není to dekorace na polštář, ale ani hlídač ven do boudy. Je to hravý mazel, rád chytá míčky a potřebuje se aktivně zabavit. Jinak je to bezproblémový chlupáč, přestože dosud nedostal šanci na důstojný život. Je velmi přátelský k lidem i dětem. Výborně vychází rovněž s ostatními pejsky. Je moc hodný, rád je sice aktivní, ale rád také spí a lenoší. Takže bude až na nové rodině, jak si to všechno spolu uspořádají. Hledáme pro Stronga domov, kde dostane možnost prožít plnohodnotný život, kde ho budou mít už jenom rádi. Lásky má na rozdávání a už si zaslouží někam patřit. Strongísek se bude hodit do bytu i domku se zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup do vnitřním prostor s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo a byl součástí rodiny. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Strong touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Pejsek půjde do nového domova očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Pokud se vám líbí tento opuštěný psí gentleman, nenechte ho dlouho čekat a zavolejte nám na naše telefonní číslo 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází