Sofia

Opis pejska

❤️ SOFIA ♀ – hledá domov

3 roky, kastrovaná

✔ psi

✔ kočky

✔ děti

SOFIA (B) je 2 roky a 8 měsíců stará psí slečna středního vzrůstu, která, přestože dosud neprožila nic pěkného a my lidé jsme jí nepřipravili žádné hezké okamžiky, na život nezanevřela. Naopak, je velmi hravá a veselá, báječně si rozumi s lidmi, dětmi a ostatními psy z dočasné péče, kde se zatím nachází. Čeká na svůj domov, kde by se stala právoplatným členem. Tahle milá holčička je velmi mazlivá, moc stojí o pozornost člověka. Asi už zapomněla, že to byl právě člověk, kdo jí tak moc ublížil. Že byste jí právě vy chtěli ukázat, že její neskonalá důvěra v lidi se může i vyplatit? To by bylo moc prima, protože tahle psí dušička bude celý svůj život plnohodnotným parťákem. Bude se hodit do bytu i domku s oplocenou zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo a cítil se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Pejsek půjde do adopce očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Pokud vás tento pejsek zaujal, třeba ne na první pohled, ale až na ten druhý, kdy pod psím pohledem vidíte až do psího srdíčka, nenechte ho čekat dlouho a zavolejte nám na naše telefonní číslo 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází