Opis pejska

❤️ PRINCESS ♀ – hledá domov 2 roky

✔ psi

✔ kočky

✔ děti

PRINCESS (B) je 2 letá fenečka středně velkého vzrůstu. Je moc roztomilá, hravá a mazlivá. Zatím neměla domov. Byla zachráněna z nevhodných podmínek, přesto nezanevřela na život ani na člověka, je velmi přátelská, vnímavá a kontaktní. Miluje z celého svého psího srdce a zaslouží si být také milována. K lidem přistupuje velmi přátelsky, také s dětmi je kamarádka největší. Toleruje se i s ostatními pejsky. Je to zkrátka zlatíčko, co bude nejvěrnější parťačkou do konce svého života. Bude vyžadovat náklonnost a blízkost milovaného člověka, jako všichni nechtění a odložení mazlíci. Hledáme jí domov, kde dostane možnost prožít plnohodnotný psí život se všemi potřebami. Domov, kde ji budou mít už jenom rádi. Lásky má na rozdávání a už si zaslouží někam patřit. Princess se bude hodit do bytu nebo do domku se zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup do vnitřním prostor s vlastním pelíškem – aby měla teplo a byla součástí rodiny. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Princess půjde do nového domova očkovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Pokud se vám líbí tato krásná psí holčička, nenechte ji dlouho čekat a zavolejte nám na naše telefonní číslo 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

No Images Found!

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází