PRINCE

Opis pejska

❤️ PRINCE ♂ – hledá domov

1 rok, kastrovaný
✔ psi
✔ kočky
✔ děti

PRINCE (B) 2 roky starý okatý chlapeček menšího vzrůstu. Je to miloučký voříšek s kratší srstí uhlově černé barvy. Tenhle čiperný kluk má moc rád společnost, přestože v dosavadním životě zatím nezažil nic pěkného. Na jeho psí dušičce to nezanechalo šrámy, už podle fotografií je zárukou věrného mazlíka. Jeho pichlavě tmavá očka mluví také sama za sebe. No nezamilujete se do něj na první pohled? Tenhle psí kamarád čeká na páníčka, dvojici či rodinu, kteří ho zahrnou především láskou. Bude potřebovat hlavně lásku, jako všichni nechtění a odložení mazlíci. Že hledáte právě jeho? Určitě skvělá volba. Bude se hodit do bytu i domku s oplocenou zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl teplo a cítil se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Pejsek půjde k osvojení očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Pokud se vám líbí tenhle černý klučina s uhrančivým pohledem, zavolejte nám na naše telefonní číslo 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází