Picasso

Opis pejska

❤️ PICASSO ♂ – hledá domov

3 roky, kastrovaný

✔️ psi

❌ kočky

✔️ děti

PICASSO (B) je 3 letý chlapeček, kříženec krásného vzhledu s bílou náprsenkou. Je to dobrák, milý, jemný, klidný, středního vzrůstu, 50 cm na výšku, 65 cm délka, váží 19 kg. Má moc rád lidi i děti, je hodně přítulný ke všem, přestože důvod k důvěře v lidi nemá. Byl totiž nalezený opuštěný u silnice, kde pobíhal sem a tam, nejspíš ho někdo vyhodil z auta, což je velmi jednoduchý způsob, jak se zbavit nepotřebného psa. Picasso je moc hodný pejsek. Ostatní pejsky má také rád. Nerozumí si ale s kočičkami. Zároveň je hravý šibal, který potřebuje pohyb a zaměstnat. Ale to už bude na novém páníčkovi, aby si padli do oka navždy a dali si moře lásky. Moc touží po páníčkovi nebo rodině, která ho bude milovat po zbytek jeho života a už ho nikdy neopustí. Nechcete dát Picassovi domov právě vy? Pokud ano, určitě se nám ozvěte, protože ten, kdo si ho vezme, s ním bude určitě šťastný. Bude se hodit do bytu i domku s oplocenou zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl teplo a cítil se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Pejsek půjde k osvojení očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Pokud se vám líbí tenhle střapatý černý klučina, zavolejte nám na naše telefonní číslo 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází