OSKAR

Opis pejska

❤️ OSKAR ♂ – hledá domov

4 roky, kastrovaný

✔ psi

❓ kočky

✔ děti

OSKÁREK (BS) je čtyřletý pejsek, který byl zachráněn z velmi špatných podmínek. Oskar je prostě originál, jelikož má useknuté jedno ouško. I přes to nezanevřel na svět a je velmi milý, plný lásky a touhy po pozornosti a společnosti. Miluje ostatní psy, dobře s nimi vychází stejně tak s lidmi a dětmi. Oskarovi jsou 4 roky, je kastrovaný, očkovaný a má pas. Velmi rád si hraje s lidmi, dětmi a jinými psy. V útulku měl kontakt s kočkami na které neútočil ani jim nechtěl ublížit. Neměl by mít tedy ani s kočičkami problém. Oskar je opravdu úžasný pes, kterého jsme zachránili před hroznou smrtí. Tento chlapeček se již nesmírně těší na novou rodinu, která ho zahrne nesmírnou láskou. Mějte, prosím, na paměti, že tento chlepeček zatím nepoznal mnoho hezkého a že je potřeba mu věnovat čas a energii. Může tak i ze začátku ničit věci a neposlouchat. Pak je již jen na Vás ji svědomitě vychovat. Domov pro Oskara hledáme buď v bytě, nebo v domku s oplocenou zahrádkou. Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. V případě zájmu o adopci volejte na tel: 776 540 415

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází