OREO

Opis pejska

❤️ OREO ♂ – hledá domov

2 roky
✔️ psi
✔️ kočky
✔️ děti
OREO (B) je dvouletý pejsek nevelkého vzrůstu. Na výšku měří 40 cm, na délku 45 cm, váží 10 kg. Je to rozverný pejsek a velký mazel. Bohužel byl nalezen ve velmi zuboženém stavu. Nyní se zotavil a je připraven odejít do nového domova. Pejsek je to mladý a má srdíčko na dlani. Byl zachráněn za minutu dvanáct. Protože si dosud nezažil nic pěkného, pečlivě mu vybíráme nový domov. Oreo si zaslouží krásný život plný lásky, něhy, pomazlení a už nikdy zklamání od nás lidí. Jste stvořeni pro pejsky tělem i duší? Pak je právě on volba pro vás. Lásky má na rozdávání. Hodit se bude i k dětem, kupodivu je přátelský a milý k lidem i po předešlých zkušenostech. Doufáme, že po boku nového páníčka už bude jeho celý život pouze zalitý sluncem a jsme přesvědčeni, že i vy budete s Oreem opravdu šťastni! Je to hravý, aktivní pejsek, který vychází výborně i s ostatními pejsky, nemá ale rád kočičky. Bude se hodit do bytu i domku s oplocenou zahrádkou. Pejsek půjde k osvojení očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Pokud vás zaujal nejen smutný příběh jednoho pejska, ale hlavně jste si zodpovědně ujasnili, že se mu budete věnovat a myslíte to opravdu vážně, zavolejte nám na naše telefonní číslo 776 540 415.
Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo a cítil se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází