OREO

Opis pejska

3 měsíce

✔ psi ❓ kočky ✔ děti

OREO (B) Této kuličce jsou nyní 3 měsíce. V dospělosti předpokládáme střední vzrůst. Byl zachráněn spolu se svými sourozenci z velmi špatných podmínek. Tento chlupáč se již těší na novou rodinu, která jej zahrne nesmírnou láskou. Na pejsky je zvyklý, kočičky jsme nezkoušeli, ale vzhledem k tomu, že jsou nyní štěňátka menší, než kočka, tak předpokládáme, že se spíš budou kočiček zatím bát. Protože jsou to ale malá štěnda, samozřejmě se dají na vše navyknout. Oreo se nedočkavě těší na teplý pelíšek, pamlsek a lidské pohlazení. Určitě si zasouží víc, než žít na ulici nebo někde ve špinavé díře! Mějte, prosím, na mysli, že se jedná o malé štěně, kterému je potřeba věnovat velmi mnoho času a energie. Může tak i ze začátku ničit věci a neposlouchat. Pak je již jen na Vás pejska svědomitě vychovat. Domov pro Orea hledáme buď v bytě nebo v domku s oplocenou zahrádkou. Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde s pasem, odčervený, očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází