OLLIE

Opis pejska

❤️OLLIE – hledá domov
5 let
✔ psi ❓kočky ✔ děti
OLLIE (RL) je zhruba 5ti letý pejsek. Je jedním z pejsků, kteří byli zachráněni z tábora smrti v Rumunsku a také jedním z těch, kteří jsou nejvíc přátelští k lidem. Ollie váží 15 kg, ale potřebuje přibrat na váze alespoň na 20 kg. Je velice vyhublý a také jeho srst by potřebovala dát kvalitní stravou do pořádku. Ollie si moc užívá zájem člověka, je to opravdu zlatíčko a snese se i s pejsky, kočky jsme netestovali… Ollie byl spolu s dalšími 13ti pejsky na poslední chvíli zachráněn před zabitím…Ollie by potřeboval nutně odjet do milujícího domova, kde by ho opečovávali. Zaslouží si po všem pekle, které zažil, už jen milující náruč. Je stále malinko plachý, ale pokud mu dá někdo moře lásky, určitě brzy zjistí, že už se nemusí nikdy ničeho a nikoho bát. Dáte prosím Olliemu šanci ukázat, že se dá žít i v psím ráji a ne jen v pekle? Tento chlapeček se již těší na novou rodinu, která ji zahrne nesmírnou láskou. Už se nedočkavě těší na teplý pelíšek, pamlsek a lidské pohlazení. Mějte, prosím, na mysli, že se jedná pejska, kterému je potřeba věnovat čas a energii. Může tak i ze začátku ničit věci a neposlouchat. Pak je již jen na Vás pejska svědomitě vychovat. Domov pro Ollieho hledáme buď v bytě nebo v domku s oplocenou zahrádkou. Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaný, s pasem, odčervený a čipovaný. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. V případě zájmu o adopci volejte na tel: 776 540 415

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází