Olivia

Opis pejska

❤️ OLIVIA ♀ – hledá domov

2 roky, kastrovaná

✔ psi

✔ kočky

✔ děti

OLIVIA (B) je 2letá fenka středního vzrůstu. Osud se s ní ale nemazlil, je to pejsek toulavý, takže jí život mockrát visel na vlásku. Nakonec se podařilo jí život zachránit a nyní je v dočasné péči u hodné tety a hledá doopravdický domov, aby už o něm nemusela jenom snít. Olivia je hravá a mazlivá. Přes všechno, co zažila, se chová velmi přátelsky, vypadá přímo šťastně. Jedná se o mazlíka vysoce sociálního a milujícího. Hledáme jí rodinu, které bude veselou společnicí a která ji bude navždy milovat. Olivia bude chtít náklonnost a blízkost milovaného člověka. Je to hodný a klidný pejsek, kontaktní k lidem, dětem i ostatním pejskům. Budoucí domov jí vybíráme velmi pečlivě, přestože Olivia nezanevřela na člověka a stále chuděra důvěřuje i po předešlých neblahých zkušenostech. Její heboučký kožíšek je jako stvořený k pohlazení a podrbání na bříšku. Ostatně po tom Olivia touží ze všeho nejvíc. Mít laskavou náruč milovaného člověka, teplo, plnou misku a pocit, že někam patří. Potom bude její život navždy zalitý sluncem. Hledáme jí domov buď v bytě nebo v domku s oplocenou zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měla teplo a cítila se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Olivia půjde do adopce očkovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Více informací o této opuštěné psí lásce vám poskytneme na našem telefonním čísle 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází