NYSA

Opis pejska

❤️ NYSA ♀ – hledá domov

4 roky
✔ psi
✔ kočky
✔ děti

NYSA (BSM) je čtyřletý psí princezna nádherného zbarvení. Má se čile k světu a strašně ráda si hraje. Je zvyklá na ostatní pejsky, se kterými musí denně vycházet. Takže zbývá dodat: Chcete mě? A pokud ano, určitě se nám ozvěte. Domov jí hledáme buď v bytě nebo v domku s oplocenou zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měla teplo a cítila se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Nysa potřebuje teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Půjde do adopce očkovaná, odčervená, s pasem a čipovaná. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Více informací o ní vám poskytneme na našem telefonním čísle 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází