MERSY

Opis pejska

❤️ MERSY ♀ – hledá domov

3 roky, kastrovaná
✔ psi
✔ kočky
✔ děti

MERSY (B) je tříletá psí holčička, velmi krásná, přítulná a společenská. Je středního vzrůstu a pochází z ulice, takže se protloukala, jak se dalo. Byla nalezena s evidentně řezným zraněním na noze. Nyní je ale její zranění bez následků vyléčeno. Píšeme o něm proto, aby si budoucí majitel uvědomil, jak těžce se Mersy žilo, než se dostala do dočasné péče. Přes všechny útrapy a těžkosti, kterými si zajisté dosud musela projít, nezanevřela na život ani na člověka, je velmi přátelská, vnímavá a kontaktní. Miluje z celého svého psího srdce a zaslouží si být také milována. K lidem přistupuje velmi přátelsky, také s dětmi je kamarádka největší. Toleruje se i s ostatními pejsky. Je to prostě zlatíčko, co bude nejvěrnější parťačkou do konce svého života. Bude vyžadovat náklonnost a blízkost milovaného člověka, jako všichni nechtění a odložení mazlíci. Bude se hodit do bytu i domku s oplocenou zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měla teplo a cítila se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Pejsek půjde k osvojení očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Pokud se vám líbí právě tato psí holčička s krásnými kukadly, nenechte ji čekat dlouho a zavolejte nám na naše telefonní číslo 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází