MEDENA

Opis pejska

2 roky
✔ psi
❓ kočky
✔ děti

Ahoj, jmenuji se Medena, jsem ten nejroztomilejší pejsek v celém útulku. Jsou mi dva roky. Byla jsem převezena ze starého útulku do nového, kde se poflakuji s kamarády. Se všemi pejsky vycházím skvěle a každý den se nemůžu dočkat, až vylezu z boxu a budu se povalovat na dvoře. Mám moc ráda lidi, i když jim zpočátku úplně nevěřím, ale když se uvolním, dokázala bych se s nimi mazlit a poflakovat celý den. Přála bych si, aby mě adoptoval někdo, kdo se mnou bude trávit hodně času a dá mi hodně lásky, protože jsem přece pes a to je vše, co potřebuji.
Domov pro Medenu hledáme buď v bytě, nebo v domku s oplocenou zahrádkou.

Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaná, kastrovaná, s pasem a čipovaná. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

V případě zájmu o adopci volejte na tel: 776 540 415

 

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází