Opis pejska

3 roky
✔ psi
✔ kočky
✔ děti

LEON (B) je krásný 2letý psí chlapeček většího vzrůstu, měří 65 cm na výšku, na délku má 60 cm, váží 15 kg. Jsou mu asi 2 roky, ale zatím nedostal šanci na důstojný život. Ocitl se sám a nechtěný, měl být utracen. Trochu má z toho šrámy na duši, je bojácný a plachý ke všem lidem obecně. Není agresivní, ale bude to chtít z počátku trpělivost, než si chuděrka zvykne, že člověk může být i hodný a nechce mu ublížit. Zatím je i na fotografiích vidět jeho plachost, ale postupně u hodných lidí v dočasné péči roztává a ušel nějaký ten čas, kdy relaxuje a je trochu méně bojácný než zpočátku. Věříme, že až si v novém domově zvykne, bude to pejsek kontaktní a mazlivý. Výborně vychází s ostatními pejsky, nyní se i schovává mezi dva bodyguardy (což je vidět i na fotografiích). Hledáme pro LEONA domov, kde dostane možnost prožít plnohodnotný život, kde ho budou mít už jenom rádi. Už si zaslouží někam patřit. Leon se bude hodit vzhledem ke své velikosti spíše do domku se zahrádkou než do bytu. Podmínkou pro adopci bude volný přístup do vnitřním prostor s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo a byl součástí rodiny. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Jste připraveni dát Leonovi laskavou náruč, pohlazení a podrbání na bříšku? Pak čeká právě na vás ?. Pejsek půjde do nového domova očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Pokud se vám líbí tato smutná psí dušička, nenechte Leonka dlouho čekat a zavolejte nám na naše telefonní číslo 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

No Images Found!

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází