KODA

Opis pejska

Koda, další z těch co měli štěstí a teď hledá svůj domov! Zachráněný před utracením v útulku zhruba před dvěma lety, momentálně se nachází v dočasné péči stále v Bosně. Tento úžasný pes má srdce ze zlata a šíří lásku ke všem a všemu – lidem, dětem, psům a dokonce i kočkám. Přestože prožil tvrdý život štěněte na ulici a jeho přední noha byla zlomena, jeho duch zůstal neporušen. Zlomenina ho nijak nelimituje, jen nesrostla úplně jak by měla a má tedy lehkou estetickou vadu. Husky je 5-6 letý pejsek, který si zaslouží domov, kde bude milován. Pokud jste připraveni otevřít své srdce a domov opravdu věrnému příteli, Koda je pro vás.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází