JULEK

Opis pejska

3 roky
✔️ psi
✔️ kočky
✔️ děti

JULEK (B) je klučina s uhrančivýma očima s krásnou, zlatou srstí. Neměl krásnou minulost, ale nyní čeká u hodné tety a hledá doopravdický domov, aby už o něm nemusel jenom snít. Julek je středního vzrůstu. Je to velmi hravý a mazlivý klučina. Přes všechno, co nejspíš zažil, se chová velmi přátelsky, vypadá přímo šťastně. Takže žádnou psychickou újmu očividně naštěstí neutrpěl a bude veselým společníkem rodině, která ho bude navždy milovat. Julek bude chtít náklonnost a blízkost milovaného člověka. Bude se hodit do bytu i domku s oplocenou zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl teplo a cítil se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Pejsek půjde k osvojení očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Pokud se vám líbí právě tento opuštěný šibal s hlubokýma očima, nenechte ho čekat dlouho a zavolejte nám na naše telefonní číslo 776 540 415. Julek čeká!

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází