JESSIE

Opis pejska

💜 JESSIE – hledá domov

3 roky, kastrovaná

❌ psi ❌ kočky ✔ děti

Jessie (B) je cca 3letá fenka středního vzrůstu. Byla nalezena na ulici vyhublá a silně zakrvácená na hlavě. Zjistilo se, že dostala od lidského odpadu hrubý kopanec do hlavy. Jessie se ale postupně v dočasné péči uzdravila a nyní je fit a volná k adopci. Na lidi kupodivu nezanevřela a pokud najde svou spřízněnou duši, bude člověka milovat nade vše. Nemá ráda ale ostatní pejsky a ani kočičky. Byla by tak vhodná do rodiny jako psí jedináček. Jinak je ale velmi přátelská. Už se nedočkavě těší na teplý pelíšek, pamlsek a lidské pohlazení. Mějte, prosím, na mysli, že se jedná o pejska, kterému je potřeba věnovat velmi mnoho času a energie. Může tak i ze začátku ničit věci a neposlouchat. Pak je již jen na Vás pejska svědomitě vychovat. Domov pro Jessie hledáme buď v bytě nebo v domku s oplocenou zahrádkou. Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaná, s pasem, odčervená, kastrovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. V případě zájmu o adopci volejte na tel: 776 540 415

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází