INDY

Opis pejska

3 roky, kastrovaná
✔️ psi ❌ kočky ✔️ děti
INDY (B) je cca 2-3letá holčička, která byla zachráněná z tábora smrti v Bosně. Když byla zachráněná, vážila pouhých 7 kg 🙁 Dnes už má 17 kg, hojí se jí ještě pár šrámů, které měla chudinka na hlavě i po těle, ale jinak už je zdravá. Indy má velice ráda ostatní pejsky, s kočičkami však nevychází. Miluje ale lidi a děti a pokud jí dá někdo šanci, bude to mazel největší. Prosíme moc za Indy! Tato holčička zatím zažila jen peklo na zemi a zaslouží si být v milujícím domově. Je očkovaná, s pasem, odčervená, kastrovaná a čipovaná. Vhodná je jak do domečku se zahradou, tak i do bytu. Indy by moc chtěla mít své doma, které nikdy nepoznala. Líbil by se jí parťák na dlouhé procházky a chtěla by být prostě součástí rodiny a někam konečně patřit. Moc za Indy prosíme, dejte jí šanci a bude to skvělý pejsek. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měla teplo a cítila se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Podmínkou adopce je i předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. V případě zájmu o adopci volejte na tel: 776 540 415

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází