Hugo

Opis pejska

2-3 roky
✖️ psi
✖️ kočky
✔️ děti

HUGO (B) je mladý krásný pejsek, kříženec belgického ovčáka. Měří 60 cm na výšku, 75 cm na délku, váha 25 kg. Unikl o vlásek smrti, přesto je k lidem přátelský. S ostatními psy nevychází, pouze s fenkami. Rovněž kočky s ním v domácnosti by nejspíš nepřežily, má tendenci je lovit. Přestože bychom se mohli domnívat, že pejsek bude mít v genech ostřejsí povahu, k lidem je vlídný a milý, dokonce na videu, které se na pesweb nevejde, je vidět, jak je k člověku mazlivý. Až je to k nevíře. Takže svého páníčka bude milovat nade vše. Určitě ho ale i dobře ochrání ?. Moc si zaslouží opravdový domov. Dosud ho neměl a mohl si o něm nechat jenom zdát krásné sny. A splní se mu jeho sny o plné misce a teplém pelíšku? O dlouhých procházkách, svobodě a všem tom úžasném, co pejsek potřebuje? Pokud myslíte, že byste právě vy dokázali dát pejskovi vše toto potřebné, tak neváhejte dlouho a nenechte ho čekat! Hugo se bude hodit spíše do domku s oplocenou zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl teplo a cítil se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Hugo půjde k osvojení očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Pokud se vám líbí právě tento opuštěný elegán, zavolejte nám na naše telefonní číslo 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází