HONEY

Opis pejska

❤️ HONEY ♀ -hledá domov

5 let, kastrovaná
✔️ psi
❌ kočky
✔️ děti

HONEY (B) je 5letá fenka plemena chow chow a je střední velikosti. Byla zachráněná z nevhodných podmínek (měla být uspána, protože jí nikdo nechtěl), ale nezanechalo to na ní příliš stopy, Je kontaktní, hodná, snáší se ostatními pejsky, s kočkami kamarádka není. Je očkovaná, kastrovaná a čipovaná. Vhodná je jak do bytu, tak do domečku se zahradou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl teplo a cítil se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Podmínkou adopce je i předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Kontaktní telefon 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází