GRISU

Opis pejska

❤️ GRISU ♂ – hledá domov

2 roky, kastrovaný
✔️ psi
❓ kočky
❌ děti

GRISU (BS) Náš krásný teenager Grisu je úžasný kluk! Je to milý blázen, který se ale bohužel stále bojí určitých lidí, ale tvrdě na své odvaze pracuje. Jeho averze k lidem není překvapením, protože byl zachráněn z obchodního centra, kde při hledání tepla narazil na lidi, kteří mu ublížili.
Grisu je nyní v bezpečí a milován.
Miluje psy v útulku, ale od velkých se drží dál a má tendenci na ně ze strachu štěkat.
Ideálním domovem pro něj by byla rodina s malý až středně velký psem a lidmi se spoustou trpělivosti a lásky na rozdávání. Grisu čeká na svůj trvalý domov!
Grisu je kastrovaný, čipovaný, očkovaný a ošetřený proti parazitům.
Pokud hledáte milého společníka, je pro vás tou správnou volbou.
Pokud byste chtěli dát Grisovi domov, neváhejte nás kontaktovat. Bude se hodit do bytu i domku s oplocenou zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo a cítil se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Pejsek půjde do adopce očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Pokud vás tento pejsek zaujal, třeba ne na první pohled, ale až na ten druhý, kdy pod psím pohledem vidíte až do psího srdíčka, nenechte ho čekat dlouho a zavolejte nám na naše telefonní číslo 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází