GARO

Opis pejska

❤️ GARO♂ – hledá domov

9-10 let
✔️ psi (pouze menší a feny)
❌ kočky
❌ děti

Hledáme domov pro neobyčejného černého pejska Gara, kterému je něco okolo 9-10 let. Garo je statečný válečník, který přežil tvrdé podmínky pouličního života a teď hledá lásku a bezpečí v náručí nového člověka. Garo miluje štěňátka a pejsky menšího vzrůstu. U kamaráda psa by mohl nastat problém o to kdo je větší alfa, ale s fenkami je bezproblémový. K lidem i přes špatné vzpomínky z ulice chová velikou náklonnost, jen nemá rád když na něho člověk křičí. Pokud hledáte společníka, který vypadá jako medvěd a má srdce na dlani, pak je Garo ten pravý pro vás. Nabízíme nejen pejska, ale i věrnost, radost a bezpodmínečnou lásku. Buďte hrdým zachráncem Garova srdce a domova.

We are looking for a home for an extraordinary black dog, Garo, he is around 9-10 years old. Garo is a brave warrior who has survived the harsh conditions of street life and is now looking for love and safety in the arms of a new person. Garo loves puppies and smaller dogs. With a dog friend, there could be a problem about who is the bigger alpha, but with females he is problem-free. Despite bad memories from the street, he has great affection for people, but he doesn’t like it when people shout at him. If you’re looking for a companion that looks like a bear and has a heart in the palm of your hand, then Garo is the one for you. He is not only a dog, but also loyalty, joy and unconditional love. Be the proud savior and new love person of Garo’s heart and give him home.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází