Freaky

Opis pejska

2 roky, kastrovaný
✔ psi
✔ kočky
✔ děti

FREAKY (B) je 2letý kříženec středního vzrůstu. Výška 45 cm, délka 50 cm, váha +/- 10 kg. Jedná se o velmi mladého hyperaktivního pejska, takovou nezřízenou střelu, co potřebuje vybít svoji energii. Zatím nezažil vůbec nic hezkého a jeho smutný pohled zpoza mříží volá sám za sebe. Vezmi si mě! I já si zasloužím domov! Freaky je hrozně mazlivý pejsek, co lidi zbožňuje, přestože by se nikdo nemohl divit, kdyby byl po svých zkušenostech s lidmi k nim zdrženlivý. Ale tak to není, tenhle roztomilý kluk je přátelský na první dobrou, jen se podívejte na fotografii s ošetřovatelkou, jak se mazlí ?. Je vhodný i k dětem, ty miluje také. Hodně rád běhá za míčkem, je to takový nesnadno unavitelný sporťák. No prostě mládě. Zatím se bojí vodítka, není na něj zvyklý, takže tam to bude chtít trošičku trpělivosti a vhodné vedení. Jinak ale ten, kdo si ho vezme, bude opravdu šťastný. Bude se hodit do bytu i domku s oplocenou zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl teplo a cítil se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Pejsek půjde k osvojení očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Pokud se vám líbí tenhle čiperný klučina, zavolejte nám na naše telefonní čís

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází