CHOCO

Opis pejska

❤️ CHOCO – hledá domov

4 roky, kastrovaná
✔️ psi
❌ kočky
✔️ děti

Dobrý den, jmenuji se Choco a jsem čtyřleté veselé smíšené plemeno. Bydlela jsem ve starém útulku se spoustou psů. Hodně času jsem trávila hraním a socializací, vycházeli jsme spolu skvěle, ale proto jsem byla ochuzena o pozornost a hlazení a bohužel i nádherné procházky na vodítku. Miluji dlouhé procházky a hry, jsem velmi klidná a poslušná a proto doufám, že se mě ujme někdo, se kterým si vynahradím všechny zameškané procházky a mazlení.
Je kastrovaná, očkovaná a čipovaná a je připravena najít svůj věčný domov.

Pokud byste chtěli dát Choco domov, neváhejte nás kontaktovat. Bude se hodit do bytu i domku s oplocenou zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo a cítil se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Pejsek půjde do adopce očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Pokud vás tento pejsek zaujal, třeba ne na první pohled, ale až na ten druhý, kdy pod psím pohledem vidíte až do psího srdíčka, nenechte ho čekat dlouho a zavolejte nám na naše telefonní číslo 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází