Bueno

Opis pejska

1 rok
✔ psi
✔ kočky
✔ děti

BUENO (B) je strašně milé 11 měsíční odrostlejší štěndo střední velikosti, nějaký pouliční mixík. Spolu se dvěma sourozenci byl zachráněný a nyní je nabídnut k adopci. Je trochu plachý, ale když začne důvěřovat, miluje pusinkování. V dočasce se to už naučil, protože je to mazlík největší. Je přítulný k lidem, dětem, ostatním pejskům a vychází výborně i s kočičkami. Je to zkrátka milý kluk, kterého si prostě musíte zamilovat! Přestože je ještě mládě a za svůj dosavadní kraťoučký život si neprošel ničím pěkným, navíc vinou nás lidí, nemá žádný psychický handicap. My v dočasce si přejeme, aby se dostal k hodným lidem s kladným vztahem k živým tvorům a jejim potřebám Bueno je hravé štěně, které rádo běhá a skotačí, bude s ním spousty legrace. Jako ostatní opuštění mazlíčci i on si zaslouží domov zalitý sluncem. Je chytré a učenlivé štěňátko, takže s výcvikovými věcmi nejspíš nebude při troše trpělivosti větší problém. Tenhle voříšek by nakonec možná strčil do kapsy lecjakého papíráka. Takže zbývá dodat: Chcete mě? A pokud ano, určitě se nám ozvěte. Domov mu hledáme buď v bytě nebo v domku s oplocenou zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl teplo a cítil se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Pejsek potřebuje teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Půjde do adopce očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Více informací o tomto opuštěném psíkovi vám poskytneme na našem telefonním čísle 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází