ALTON

Opis pejska

❤️ ALTON ♂ – hledá domov

8 let, kastrovaný
✔️ psi
❓ kočky
❌ děti

ALTON (BS) Alton je úžasný 8letý pejsek, který už dlouho trpělivě čeká v útulku. Alton je milý a něžný pejsek, ale kolem dětí a nových lidí je trochu nervózní. Je však skvělý s ostatními psy a má krásnou povahu, která z něj udělá skvělý doplněk do každé rodiny.

Alton nebyl testován s kočkami, ale věříme, že správným výcvikem a seznámením se dokáže přizpůsobit životu s kočičími společníky. Je kastrovaný, očkovaný a čipovaný a je připraven najít svůj věčný domov.

Chápeme, že Altonova nervozita kolem dětí a nových lidí může být výzvou, ale věříme, že se správnou rodinou dokáže překonat své obavy a stát se šťastným a sebevědomým psem. Potřebuje někoho, kdo mu poskytne lásku, trpělivost a porozumění. Zaslouží si rodinu, která ho uvidí pro úžasného psa, kterým je, a dá mu šanci, kterou si zaslouží.

Alton dlouho čekal na svůj věčný domov a my věříme, že si zaslouží druhou šanci na šťastný život. Vyzýváme vás, abyste zvážili jeho adopci a věnovali mu lásku a péči, kterou si zaslouží.

Alton je kastrovaný, čipovaný, očkovaný a ošetřený proti parazitům.

Pokud byste chtěli dát Altonovi domov, neváhejte nás kontaktovat. Bude se hodit do bytu i domku s oplocenou zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo a cítil se doma. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Pejsek půjde do adopce očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Pokud vás tento pejsek zaujal, třeba ne na první pohled, ale až na ten druhý, kdy pod psím pohledem vidíte až do psího srdíčka, nenechte ho čekat dlouho a zavolejte nám na naše telefonní číslo 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází