ANNIE

Opis pejska

✔ psi ❓kočky ✔ děti
ANNIE (RL) je zhruba 4letá holčička středního vzrůstu (15-20 kg), která byla zachráněná z útulku smrti v Rumunsku v hodně dvanácté. Annie spolu s dalšími 13ti pejsky měla být zabita v den, kdy jsme je opravdu na poslední chvíli zachránili… Annie byla plná klíšťat, vyhublá a samozřejmě ve velkém stresu. Nyní se jí daří o dost lépe, dostala potřebnou veterinární péči a potřebovala by nutně odjet do milujícího domova, kde by Annie s láskou opečovávali. Annie si zaslouží po všem pekle, které zažila, už jen milující náruč. Annie se snese dobře s ostatními pejsky, kočičky vyzkoušené nemáme. Je stále trochu plachá, ale pokud jí dá někdo moře lásky, určitě brzy zjistí, že už se nemusí nikdy ničeho a nikoho bát. Dáte prosím Annie šanci jí ukázat, že se dá žít i v psím ráji a ne jen v pekle? Tato holčička se již těší na novou rodinu, která ji zahrne nesmírnou láskou. Už se nedočkavě těší na teplý pelíšek, pamlsek a lidské pohlazení. Mějte, prosím, na mysli, že se jedná pejska, kterému je potřeba věnovat čas a energii. Může tak i ze začátku ničit věci a neposlouchat. Pak je již jen na Vás pejska svědomitě vychovat. Domov pro Annie hledáme buď v bytě nebo v domku s oplocenou zahrádkou. Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaná, s pasem, odčervená a čipovaná. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. V případě zájmu o adopci volejte na tel: 776 540 415

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází