ALVIN

Opis pejska

omentáře
0
 
 
Název
❤️ ALVIN ♂ – hledá domov

Popis
❤️ ALVIN ♂ – hledá domov

3 měsíce
✔ psi
✔ kočky
✔ děti

ALVIN (B) je 3 měsíční báječný pejsek, který si rozumí se všemi lidmi, s dětmi, s ostatními pejsky, a dokonce i kočičkami. Je velmi přítulný, milý a hravý. Byl nalezen na ulici, společně se svou sestričkou Athenou a nyní jsou nabídnutí k adopci, aby se dostal k hodným lidem s kladným vztahem k živým tvorům a jejim potřebám. Rád běhá a skotačí, bude s ním spousty legrace. Jako ostatní opuštění mazlíčci i on si zaslouží domov zalitý sluncem. Alvin je moc chytrý a vnímavý pejsek. Takže zbývá dodat: Chcete mě? A pokud ano, určitě se nám ozvěte. Domov mu hledáme buď v bytě nebo v domku s oplocenou zahrádkou. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl teplo, cítil se doma a v centru veškerého dění. Prosíme, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Děkujeme za pochopení. Pejsek potřebuje teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Půjde do adopce očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je dále podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Více informací o tomto chundelatém chlapečkovi se srdíčkem na pravém místě vám poskytneme na našem telefonním čísle 776 540 415.

Kontakt

Naším cílem je zachránit co nejvíce pejsků, kde to jen jde. Na jejich životech záleží, a proto nám nedá spát jejich utrpení.

Pokoušíme se rozšířit organizaci a dát jí nové rozměry. Smyslem celého snažení by pak mělo být  situaci s pejsky jak u nás, tak i v cizích zemích, zlepšit jednou provždy.

Naše mise počala v Rumunsku, odkud od roku 2020, až dodnes odvážíme každý týden další a další pejsky do nových domovů. Časem jsme začali pomáhat i v Bulharsku a Bosně, a tak se nám dnes daří  zachránit pejsky ve velkém množství.

telefonní kontakt: 776 540 415

email: adopce.nebelvira@gmail.com

platební informace na pomoc pejskům:

Číslo účtu:
2402213921 / 2010
IBAN:
CZ59 2010 0000 0024 0221 3921
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

PODPOŘTE NÁŠ ÚTULEK PRILOŽENÝM QR KÓDEM

Pejsek se nachází